22.5.2024
Chcete prozkoumat vodní elektrárnu Dlouhé stráně, aniž byste museli vyrazit na cestu? Nový projekt přináší zážitek z návštěvy této technické perly přímo k vám domů díky virtuální realitě.
...celý článek
22.5.2024
Představte si, že můžete procházet nekonečnými regály knih odkudkoliv na světě. Knihovna ve virtuální realitě, která se stává skutečností, otevírá dveře do zcela nové dimenze čtení a studia.
...celý článek
22.5.2024
V Pardubicích už dvacet let probíhá špičkový výcvik vojenských pilotů, a klíčovou roli v něm hraje virtuální realita vyvinutá v Brně.
...celý článek
22.5.2024
Univerzita Karlova a její projekt Otevřená nemocnice představují revoluci v léčebné rehabilitaci. Virtuální realita se stává klíčovým nástrojem v terapii, umožňující pacientům rychlejší a efektivnější zotavení.
...celý článek
22.5.2024
Představte si trénink hokejových hvězd bez jediného kousku ledu. Česká firma přináší revoluční způsob, jak se sportovci připravují na zápasy – pomocí virtuální reality.
...celý článek
22.5.2024
Podle nejnovější zprávy IDC zažívají evropská pracoviště technologickou revoluci. Výdaje na rozšířenou (AR) a virtuální realitu (VR) prudce rostou, což signalizuje transformaci způsobu, jakým pracujeme.
...celý článek
22.5.2024
Virtuplex, česká společnost, která mění pravidla hry ve světě virtuální reality, otevírá dveře do nových dimenzí. Představte si, že se můžete projít po Měsíci nebo prozkoumat interiér letadla budoucnosti, aniž byste opustili místnost.
...celý článek
22.5.2024
Představte si, že můžete trénovat na nejhorší scénáře v bezpečném prostředí. Česká společnost Virtual Lab přináší lékařům unikátní možnost zažít kritické situace ve virtuální realitě.
...celý článek
22.5.2024
Peugeot slaví dvě dekády inovací ve virtuální realitě, technologii, která transformuje nejen automobilový průmysl, ale i způsob, jakým zažíváme jízdu.
...celý článek
24.4.2024
Základní školy ve Slezské Ostravě se dočkají modernizace učeben, které budou vybaveny nejnovějšími technologiemi včetně virtuální reality.
...celý článek